Wałek granatowy

39,99 zł
Brutto
Ilość

Używany jest do snu jako podparcie szyi, lędźwi lub pod kończyny w celu zrelaksowania mięśni. Jest on bardziej twardy niż pozostałe poduszki, a ponieważ łuski gryki nie sprężynują, kark się pod nim nie zapada. To jedne z nielicznych wałków, z jakimi mamy u nas do czynienia, które oferują tą właściwość – głowa pozostaje w stałej pozycji podczas snu. Nasz kręgosłup będzie nam wdzięczny.

Nasze produkty mają pozytywny wpływ na zdrowie:
- łuska gryki jest antyalergiczna ponieważ zawiera taniny uniemożliwiające rozwój roztoczy (zalecana alergikom oraz chorym na astmę);
- wałek dostosowuje swój kształt do kształtu ciała;
- łuska gryki umożliwia przepływ powietrza zapobiegając poceniu się ciała;
- wsad wałka posiada wszyty zamek co umożliwia odsypanie części łuski celem jej idealnego dopasowania;
- dzięki idealnemu dopasowaniu pomaga zapobiegać bólom głowy, szyi oraz karku.

Wykonanie:
-Część wewnętrzna (wsad) wykonana z 100% bawełny wypełniona ekologiczną łuską gryczaną (materiał oraz łuska pochodzi od polskich producentów)
-Część zewnętrzna (pokrowiec) wykonana z 100% bawełny (materiał pochodzi od polskiego producenta).


Pokrowiec zewnętrzny jest zdejmowany. Należy go prać w temp. max 30 C. Wsypa jest zamykana na suwak, dzięki czemu można regulować twardość wałka w zależności od potrzeb.
Zalecane jest odświeżanie wypełnienia raz na pół roku, aby łuska gryczana nie traciła swoich zdrowotnych właściwości, poprzez wysypanie jej i przewietrzenie przez kilka godzin. W razie zawilgocenia wypełnienia należy je wysypać i dokładnie osuszyć.

Wymiary: 35 x 11 cm.
Wypełnienie: antyalergiczna łuska gryczana.


Wysyłka zagraniczna wyceniana jest indywidualnie w tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@cocomilo.pl