Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Materac gryczany z łuską gryki

Materac z gryki 

Nasze materace z gryki są naturalne ( eko ), ponieważ wykonane są z  100% bawełny która nie jest farbowana, materace wypełnione są naturalną łuską gryki.  Naturalny materac z łuską gryki zapewnia zdrowy sen. 

Materac z gryki ( wypełniony łuską gryki ) nie jest ani za twardy ani za miękki. Istotną zaletą materaca jest to, że nie zapada się pod ciężarem naszego ciała. Łuska gryki po zwolnieniu nacisku nie wraca do poprzedniej pozycji, przemieszcza się wraz z naszym ciałem i dopasowuje do niego. 

Dzięki naturalnemu kształtowi łusek pozwalają one na przepływ powietrza i zapobiegają nadmiernemu poceniu się ciała podczas snu.  

Materac z łuską gryki jest idealny do spania dla alergików ponieważ posiada związki zwane taninami które uniemożliwiają rozwój roztoczy więc są antyalergiczne. 

Materac przeciwodleżynowy z łuska gryki 

 

Materac przeciwodleżynowy z łuską gryki dlaczego warto na nim spać? 

Łuska gryki pochodzi prosto z natury i jest przez organizm łatwo akceptowalna. Wyroby z łuski gryczanej to niezwykle skuteczny, naturalny sposób na poprawę naszego zdrowia, zmniejszenie bólów kręgosłupa i zdrowy, komfortowy sen. Materac z łuską gryki reagują na nacisk, temperaturę i wilgotność - jest aktywny tak jak nasz organizm. Dzięki naturalnym właściwościom zwalczania mikroflory, gryka nadaje się idealnie dla małych dzieci, których układ odpornościowy nie jest jeszcze w pełni wykształcony. 

Materiał, z którego wykonany jest nasz materac to 100% bawełna niefarbowana. Wypełnieniem, jest łuska gryki która zapewnia stabilne podparcie naszego kręgosłupa oraz w naturalny sposób masuje ciało podczas snu, powodując lepszy przepływ krwi i sprawia, że rano budzimy się bardziej wypoczęci. Następną zaletą materaca jest to, że zapobiega rozwojowi roztoczy i bakterii, dlatego jest świetnym rozwiązaniem dla alergików. Sucha gryka nie pleśnieje, nie atakują ją pasożyty, zapewnia naturalną cyrkulację powietrza, dzięki czemu wykorzystuje się ją w profilaktyce i leczeniu odleżyn co sprawdza się u osób przewlekle leżących w łóżku. 

Materac na łóżko kosmetyczne lub masażu z gryki 

Nasze materace ze względu na naturalne wypełnienie i wygodę idealnie nadają się na łóżka kosmetyczne lub masażu znacznie poprawiając komfort wykonywanego zabiegu. Wiele salonów kosmetycznych w całej Polsce korzysta już z materacy z łuską gryki podwyższając standard zabiegów dla swoich klientów. Materac który pasuje na łożka kosmetyczne lub masażu i jest najczęściej wybierany przez salony to materac o rozmiarze 65 cm szerokości na 200 cm długości i jest w naszej ofercie. 

Materace gryczane z łuską gryki