Materac kosmetyczny na łóżko kosmetyczne

145,00 zł
Brutto

Materac kosmetyczny jest idealnym rozwiązaniem dla niewygodnych łóżek kosmetycznych. Materac znacznie poprawia komfort wykonywanych zabiegów.

Ilość

Super wygodny materac z gryki ( wypełniony łuską gryki ) nie jest ani za twardy ani za miękki. Istotną zaletą materaca jest to, że nie zapada się pod ciężarem naszego ciała. Łuska gryki po zwolnieniu nacisku nie wraca do poprzedniej pozycji, przemieszcza się wraz z naszym ciałem i dopasowuje do niego. Materac waży ok 8 kg więc nie przesuwa się na łóżku.

Materiał, z którego wykonany jest materac to 100% bawełna niefarbowana. Wypełnienie, czyli łuska gryki zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa oraz w naturalny sposób masuje ciało podczas wypoczynku, co powoduje lepszy przepływ krwi i sprawia, że rano budzimy się bardziej wypoczęci. Kolejną zaletą materaca jest to, że zapobiega rozwojowi roztoczy i bakterii, dlatego jest świetnym rozwiązaniem dla alergików. Łuska gryki zapewnia naturalną przepuszczalność powietrza, dzięki czemu wykorzystuje się ją w profilaktyce i leczeniu odleżyn co sprawdza się u osób przewlekle leżących w łóżku.

Materac idealnie nadaje się na łóżka kosmetyczne znacznie poprawiając komfort wykonywanego zabiegu.

Materac wykonany z 100% bawełny wypełniony łuską gryczaną.

Właściwości materaca:

- podnosi jakość zabiegu, wypoczynku czy snu;

- zmniejsza dolegliwości bólowe kręgosłupa;

- łuska gryki zapobiega poceniu się ciała, ponieważ nie nagrzewa się od naszego ciała;

- jest antyalergiczny, nie uczula - zalecany alergikom oraz chorym na astmę;

- zapobiega powstawaniu odleżyn i pomaga w leczeniu już powstałych;

- zapewnia delikatny masaż dzięki ruchom łuski

Przedmiotem sprzedaży jest materac na łóżko kosmetyczne lub masażu o rozmiarze 65x200 cm

Zastosowanie:

Materac stosuje się kładąc go na łóżko kosmetyczne lub masażu. Zalecane jest używanie materaca z użyciem prześcieradła lub koca. Materac można trzepać lub wietrzyć. Nie należy prać lub moczyć łuski.